Avaleht /  Ettevõttest /  Raamatukogu /  Audio CD "Lood armastusest ja suhetest", 2009.a
Audio CD "Lood armastusest ja suhetest", 2009.a
 
 
 
 
Armastatud näitleja Andres Dvinjaninov ning Meta-Profit juhtiv treener Alexander Kotchubei esitavad teile selle erilise audiokogumiku peal inspireerivaid ning mõtlemapanevaid lugusid ning vahelugemisi armastusest ja suhetest.
 
Nagu o­n armastus ise mitmepalgeline, nii o­n ka sellele plaadile valitud lood erinevad - leiate neid siit nii sügavaid ja mõtlemapanevaid kui ka parajalt humoorikaid. Lood on inimesi inspireerinud aastatuhandeid. Meid köidavad seejuures sellied lood, kus on mõtteainet ja kust inimene leiab sõnumi, mis talle sobib. Kuulates head ja kõnekat lugu võime avastada, et tegelastega juhtunu puudutab meid endid ja viib ka meid uute vaatenurkade või peidetud tähendusteni. Kuulates lugusid, mis on erinevatel aegadel inimesi mõtlema pannud, inspireerivad need ka meid. Lood on valitud, et liikuda koos mõttelisel teekonnal läbi armastuse otsimise, leidmise, taasleidmise, väärtustamise, nautimise, hoidmise. Armastusega käib mõnikord kaasas ka kaotusvalu ning sellest ülesaamine. Samal ajal on armastuses ka paras hulk elutervet huumorit. Nii nagu on armastus mitmepalgeline, nii on ka sellele plaadile koondatud lood erinevad. Mõned tõsisemad ja sügavamad, mõned naljakamad.
 
Head lood on hea viis öelda kellelegi tähtsale midagi tähtsat. Lugude taustaks o­n õrn ja südamlik muusika. See on kaunis kingitus igaks tähtpäevaks! 
 
 
CD "Lood armastusest ja suhetest" ostmiseks kirjutage meile aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või helistage numbril 56 600 306.
CD hind on 15 eur.  Toote eest on võimalik tasuda sularahas või pangaülekandega. 
 

Miks valida meid enda organisatsiooni arenduspartneriks?

Pikaajaline kogemus – oleme asutatud 1996. aastal. Meie 20-aastane koolitus- ja konsultatsioonikogemus on garantiiks tippkvaliteedi tagamisel. Meid on usaldanud üle 500 organisatsiooni Eestis ja välisriikides, oleme koolitanud üle 14000 inimese.

Personaalsus – loome personaalseid arendusprogramme ja koolitusi. Lähtume konkreetse organisatsiooni vajadustest ning eesmärkidest, valime sobivad arendusvahendid, meetodid, teemad.

Originaalsus – suur osa meie koolitustest on autoriprogrammid, loodud toetudes pikaajalisele enesetäiendusele, uurimistööle ja inspireerituna igapäevasest tööst organisatsioonidega. Meil on üle 40 autorikoolituse. Oleme välja andnud 5 raamatut organisatsioonipsühholoogia ja sotsiaaltöö valdkonnas.

Püsiv meeskond – meil on püsiv koolitajate ning projektijuhtide meeskond, mis tagab järjepideva arendustöö ning koolituste kvaliteedi. Kõik meie treener-konsultandid on psühholoogia või andragoogika haridustaustaga.

Oleme Eesti Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liidu liige

Kõik liikmed järgivad oma töös Liidu Eetikakoodeksit ning Kvaliteedistandardit.

© 2011 Meta-Profit - organisatsioonide koolitus ja konsultatsioon aastast 1996 | 646 13 80 | meie@metaprofit.ee | Madara tänav 29, 10612 Tallinn | EHISe ID: 7240